Jakie jest największe zadanie kobiety?

Dla kobiety wiele rzeczy w życiu jest ważne. Relacje, macierzyństwo, praca zawodowa, to, jak jest ubrana, dom, w którym mieszka, pasje i wiele innych. Żeby to wszystko pogodzić, kobieta musi żyć w harmonii. Jej zbudowanie to wielkie zadanie kobiety.

0
5113

Dla kobiety wiele rzeczy w życiu jest ważnych. To z kim jest, macierzyństwo, praca zawodowa, to, jak jest ubrana, dom, w którym mieszka, przyjaciółki, pasje i wiele innych. Żeby to wszystko pogodzić, powinna żyć w harmonii. Jej zbudowanie  to wielkie zadanie kobiety.

Z drugiej strony, taką równowagę u kobiety bardzo łatwo można zburzyć. Wystarczy, że jedna rzecz w jej życiu nagle stanie się najważniejsza i zdominuje pozostałe. Albo: jest wiele dobrych rzeczy w życiu kobiety, ale pojawia się jedna zła, która neguje je wszystkie. Jeżeli kobieta nie potrafi przepracować swoich negatywnych emocji, może być bardzo nieszczęśliwa, mimo że ma wszystko.

Kobiety, które nie umieją panować nad swoimi emocjami, potrafią się zdołować, chociaż mają wszystko. Te, które są w stanie wykonać pracę nad tym, co się w nich dzieje, czasem mają mniej, ale i tak są aniołami szczęścia, pokoju, miłości. Stan takiej harmonii to nie jest przeznaczenie czy natura, tylko wynik pracy kobiety. Nie jest tak, że jedne kobiety mają to bardziej naturalnie, drugie mniej, tylko od tego, czy chcą nad tym pracować.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMówię dobrze albo wcale – jak być piękną kobietą
Następny artykułDziewięć głupich przekonań na temat związków
mm
Ks. Jacek WIOSNA Stryczek - lider społeczny, duszpasterz akademicki i duszpasterz ludzi biznesu. Znany z nowatorskich (w tym multimedialnych) kazań i poruszających happeningów. Pomysłodawca i Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, które realizuje projekty SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. W mediach znany z oryginalnych pomysłów ewangelizacyjnych, np. postawienia konfesjonału przed Galerią Krakowską, albo posypywania głów przechodniów popiołem na Rondzie Matecznego w Krakowie. Laureat wielu nagród m.in. Nagrodę Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Gentlemana Roku 2014 czy Nagrodą im. Władysława Stasiaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ